signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Message
sq: Mesazhi

en: Recipients
sq: Marrës

en: To
sq: Për

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: About
sq: Informacione
