signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: On
th: เปิด

en: None
th: ไม่มี

en: Message
th: ข้อความ

en: Off
th: ปิด

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: To
th: ถึง

en: About
th: เกี่ยวกับ
