signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: About
ug: ھەققىدە
