signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: Message
uk: Повідомлення

en: Off
uk: Вимкнено

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Sender
uk: Відправник

en: To
uk: До

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Test connection
uk: Перевірити з'єднання

en: About
uk: Про модуль

en: Run test
uk: Виконати тест

en: Send status
uk: Стан відправки
