signalwire (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: On
bg: Включи

en: None
bg: Не

en: Off
bg: Изключи

en: To
bg: До

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница
