signalwire (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: None
bo: མེད།

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད
