signalwire (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: None
da: Ingen

en: Off
da: Afbrudt

en: Sender
da: Afsender

en: To
da: Til

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Test connection
da: Kontrollér forbindelse

en: About
da: Om

en: Run test
da: Kør test
