signalwire (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: On
de: An

en: None
de: Keine

en: Off
de: Aus

en: Sender
de: Absender

en: To
de: An

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Test connection
de: Verbindung testen

en: About
de: Über

en: Run test
de: Testlauf durchführen
