signalwire (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: None
el: Κανένα

en: Off
el: Κλειστό

en: Sender
el: Αποστολέας

en: To
el: Προς

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: About
el: Περί
