signalwire (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: On
et: Sees

en: None
et: Puudub

en: Off
et: Väljas

en: Sender
et: Saatja

en: To
et: Kellele

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: About
et: Programmist
