signalwire (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: On
hr: Uključi

en: None
hr: Nema

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: To
hr: Za

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: About
hr: Opis
