signalwire (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: None
jv: Nihil

en: To
jv: Marang

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: About
jv: Ngenani
