signalwire (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Off
lt: Išjungta

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: To
lt: Iki

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: About
lt: Apie

en: Run test
lt: Paleisti testą
