signalwire (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: On
mr: वर

en: None
mr: काहीच नाही

en: Off
mr: बंद

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: To
mr: प्रति:

en: Published
mr: प्रकाशित
