signalwire (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: On
es: Activado

en: Off
es: Desactivado

en: Sender
es: Remitente

en: To
es: Para

en: Published
es: Publicado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Test connection
es: Probar conexión

en: About
es: Acerca de

en: Run test
es: Ejecutar test
