signalwire (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Sender
pl: Nadawca

en: To
pl: Do

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: About
pl: O stronie

en: Run test
pl: Przeprowadź test
