signalwire (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: On
sv: På

en: Off
sv: Av

en: Sender
sv: Avsändare

en: To
sv: Till

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: About
sv: Om

en: Run test
sv: Kör test
