signalwire (8.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: To
eu: Nori

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Run test
eu: Exekutatu proba
