signalwire (8.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: On
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: To
gl: Para

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: About
gl: Información
