signalwire (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Sender
ca: Remitent

en: To
ca: Per

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: About
ca: Detalls

en: Run test
ca: Executa el test
