signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: On
fa: روشن

en: None
fa: هیچ

en: Message
fa: پیام

en: Off
fa: خاموش

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Sender
fa: فرستنده

en: To
fa: به

en: Published
fa: منتشر شده

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: About
fa: درباره

en: Run test
fa: اجرای تست
