signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: On
ne: माथि

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: To
ne: लाई

en: Published
ne: प्रकाशित

en: About
ne: बारेमा
