signalwire (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Off
ro: Oprit

en: Sender
ro: Expeditor

en: To
ro: Către

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: About
ro: Despre
