signalwire (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: On
ta: சரி

en: Off
ta: இல்லை

en: To
ta: பெறுநர்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
