signalwire (8.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: Sender
tr: Gönderen

en: To
tr: Kime

en: Published
tr: Yayında

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: About
tr: Hakkında
