signalwire (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: On
vi: Bật

en: Off
vi: Tắt

en: Sender
vi: Người gửi

en: To
vi: Đến

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: About
vi: Giới thiệu
