Signature module (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Signature
ca: Signatura

en: Account settings
ca: Paràmetres del compte

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Field types
ca: Tipus de camps
