Signature module (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Signature
cs: Podpis

en: Account settings
cs: Nastavení účtu

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Field types
cs: Typy polí

en: User signature
cs: Podpis uživatele
