Signature module (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Signature
es: Firma

en: Account settings
es: Configuración de la cuenta

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Field types
es: Tipos de campo

en: User signature
es: Firma de usuario
