Signature module (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Account settings
fr: Paramètres de compte

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Field types
fr: Types de champs

en: User signature
fr: Signature de l'utilisateur
