Signature module (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Signature
hr: Potpis

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: User signature
hr: Potpis korisnika
