Signature module (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Field types
nl: Veldtypes

en: User signature
nl: Gebruikershandtekening
