Signature module (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Signature
uk: Підпис

en: Account settings
uk: Налаштування облікових записів

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Field types
uk: Типи полів

en: User signature
uk: Підпис користувача.
