Signature module (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Signature
id: Tanda tangan

en: Account settings
id: Pengaturan keanggotaan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: User signature
id: Tanda tangan anggota
