Signature module (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Signature
ro: Semnătura

en: Account settings
ro: Setări de cont

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
