Signature module (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Signature
az: İmza

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Field types
az: Sahə növləri
