Signature module (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Signature
de: Signatur

en: Account settings
de: Kontoeinstellungen

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Field types
de: Feldtypen

en: User signature
de: Benutzersignatur
