Signature module (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Signature
he: חתימה

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: User signature
he: חתימת משתמש
