Signature module (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Signature
it: Firma

en: Account settings
it: Impostazioni profilo

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Field types
it: Tipi di campo

en: User signature
it: Firma utente
