Signature module (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: User signature
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ས་ཡིག
