Signature module (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Signature
pt: Assinatura

en: Account settings
pt: Configurações da conta

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: User signature
pt: Assinatura de utilizador
