Signature module (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Signature
be: Подпіс

en: Account settings
be: Налады рахункаў

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Field types
be: Тыпы палёў
