Signature module (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Signature
da: Signatur

en: Account settings
da: Kontoindstillinger

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Field types
da: Felttyper

en: User signature
da: Brugersignatur
