Signature module (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Signature
lt: Parašas

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: User signature
lt: Vartotojo parašas
