Signature module (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Signature
pl: Podpis

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Field types
pl: Typy pól

en: User signature
pl: Sygnatura użytkownika
