Signature pad (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Disable
be: Выключыць

en: Filename
be: Назва файла

en: Fields
be: Палі

en: Background color
be: Колер фона

en: Undo
be: Адмена

en: Hide
be: Схаваць

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы

en: Fixed width
be: Фіксаваная шырыня
