Signature pad (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Fields
ca: Camps

en: Background color
ca: Color de fons

en: Button
ca: Botó

en: Clear
ca: Neteja

en: Undo
ca: Desfés

en: Hide
ca: Oculta

en: Progress indicator
ca: Indicador de progrés

en: Preview image style
ca: Estil de la previsualització de la imatge

en: Fixed width
ca: Amplada fixa
