Signature pad (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Disable
cy: Analluogi

en: Fields
cy: Meysydd

en: Clear
cy: Clir

en: Undo
cy: Dadwneud

en: Hide
cy: Cuddio
