Signature pad (1.0.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Filename
de: Dateiname

en: Fields
de: Felder

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Clear
de: Leeren

en: Undo
de: Rückgängig

en: Hide
de: Ausblenden

en: Color picker
de: Farbauswahl

en: Image format
de: Bildformat

en: Aspect ratio
de: Seitenverhältnis

en: Progress indicator
de: Fortschrittsanzeige

en: Preview image style
de: Bildstil-Vorschau

en: Fixed width
de: Feste Breite

en: Range slider
de: Bereichs-Slider
