Signature pad (1.0.0) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Disable
gd: Cuir à comas

en: Filename
gd: Ainm an fhaidhle

en: Fields
gd: Raointean

en: Background color
gd: Dath a' chùlaibh

en: Button
gd: Putan

en: Undo
gd: Neo-dhèan
